Spam || Polecane

Reklama dźwignią handlu, prawda? Zostaw po sobie ślad! Chętnie poczytam jakiegoś ciekawego bloga :3 
Tylko niech to nie będą jakieś FF o gwiazdach POP'u, czy Violetcie, błagam. Takich blogów nie czytam! :D 

Czytam i polecam:
WAIPEU

Zbiór FF o artystach z Korei Południowej. Addicted

KnB. Aoime Daiki&OC 

Selfless

Bleach. Baykuya&OC 
Historie pisane piórem

Zbiór FF na podstawie anime i mangi. 
A tutaj gif Homry <3 Musiałam ich wrzucić! 

36 komentarzy:

 1. Zapraszam cię serdecznie na mojego bloga, który opowiada o losach dzieciach bohaterów mangi Fairy Tail :) (wiadomo) Fairy Tail Następne Pokolenie

  Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?


  Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.

  http://smocza-era.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Averynette – zwykła dziewczyna mieszkająca na obrzeżach Caldwell. Znająca swoją wartość i pewna swojej wyższości nad innymi szybko przejęła władzę w szkole, do której chodzi i stała się jej „królową”. Życie w luksusie, z matką i rodzeństwem, pasuje jej całkowicie.
  Wszystko jednak zmienia się w dniu jej śmierci.
  Na wskutek wypadku jej serce się zatrzymuje. Przez moment jest martwa. Kiedy w końcu lekarzom udaje się ją uratować, zapada w sześciomiesięczną śpiączkę. Później już nic takie samo, jakie było wcześniej.
  Avery wraca do szkoły po niemalże roku. Mimo, iż wciąż jest wysoko w uczniowskiej hierarchii, ma ochotę zapaść się pod ziemię i nie wyróżniać się z tłumu.
  Rok po wypadku zaczyna widzieć coś, czego wcześniej nie dostrzegała. Rzeczy, o których słyszała tylko w bajkach i legendach.
  Wkracza do świata magii. Chcesz uczestniczyć w poznawaniu jej własnego „ja”? Przekonać się, jaką drogą pójdzie? I KTO będzie jej towarzyszył?

  Wróżki, wilkołaki, wampiry, czarownicy, syreny…
  Strażnicy Bram.

  http://hidden-shade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 7. A nie chciałabyś ty się ze mną wymienić linkami? XD
  Ja dodam "Bad boy fall in love" do polecanych, a ty dodasz tu "WAIPEU", huh? :3

  http://waipeu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Burleska od długiego czasu hipnotyzuje mężczyzn i budzi zazdrość wśród płci pięknej. Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym jej elementem są czarujące kobiety, urzekające swoim wdziękiem, tańcem i śpiewem nie jednego widza.
  Zapraszam serdecznie na opowiadanie utrzymane w klimacie cudownej, zmysłowej burleski, odsłaniające historię pewnej dziewczyny, która wkracza w ten zupełnie obcy jej świat.

  http://wicked--mind.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na drugi rozdział :)
  http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak wszyscy to wszyscy...
  Zapraszam na swojego bloga o tematyce FT... Chociaż postacie są tam bo tak... A wszystko kręci się wokół moich OC bohaterów... No bywa...
  Blog ma 19 rozdziałów nie licząc prologu... Jeżeli czytasz tylko początkowe rozdziały to wiedz, że później więcej i lepiej się dzieje... (#Natanek)
  Wleć jak ci się nudzi----> http://przygody-fairytail.blogspot.com/
  +liczę na komentarz, że wbiłaś... :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj!
  Zgłosiłaś swojego bloga na Polach Elizejskich, ale powstały nietypowe okoliczności, a ja rozpatrzyłam swoje możliwości czasowe i stworzyłam nowe miejsce.

  Zapraszam Cię na helikon-elizejski.blogspot.com

  Wystarczy, że odpowiesz mi na Polach Elizejskich czy zgadzasz się na umieszczenie Twojego bloga w Helikonie. Nie musisz ponownie się zgłaszać.

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na bloga o tematyce potterowskiej, o nowym pokoleniu. Może ci się spodoba? :)

  Eleonora Zabini ma problem. Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe otoczenie... Dla zwykłej nastolatki - to za dużo! Dziewczyna rozpoczyna naukę w niesamowitym Hogwarcie. Tylko jeszcze nie wie, że jest w wielkim niebezpieczeństwie... że przez cały czas była okłamywana...
  Dla Roxanne Weasley smoki były całym życiem. Dlatego tak bardzo się cieszyła z możliwości wyjazdu do Szkoły Jeździectwa i Magii w Rumunii. Jednak... czy była to dobra decyzja?
  Czy Norze, z pomocą przyjaciół, uda się odkryć kim naprawdę jest?
  Czy Roxie poradzi sobie z własnymi demonami?
  Czy dziewczyny poznają, czym jest prawdziwa miłość?
  I czy poradzą sobie z rolą NOWEJ w magicznej szkole?
  http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Polecam bloga znajomego :D http://fantasyeryk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na trzeci rozdział :)
  http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na opowiadanie dość typowo nietypowe. Do świata miłości, nienawiść i magii! Do świata Airi, zwykłej osoby, choć może bardziej samodzielnej i opanowanej niż większość.
  Chciałabym zaprosić Cię do świata dramaturgi, do świata łez i szczęścia.

  http://epeisodionepeisodion.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na czwarty rozdział :)
  http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na piąty rozdział :)
  http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Witaj!

  Twój blog został właśnie dodany do Helikonu. Serdecznie dziękuję za zgłoszenie i umieszczenie buttonów z Helikonu i z Pól Elizejskich.

  Serdecznie pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam na szósty rozdział :)
  http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam cię na mojego bloga o Fairy Tail.

  Wodna Kobieta pragnie tylko miłości. Zwyczajnej miłości, ale gdy ją w sobie odkrywa, okazuje się, że jest w ciąży i rodzi córeczkę Laylę. Niestety Layla jest chora na nieuleczalną chorobę lecz Juvia wciąż wierzy, że może ocalić swoje dziecko. Lecz na ile? Ile jej czasu pozostanie?

  Tymczasem ginie Lucy Heartfilia w dziwnych okolicznościach i po sobie zostawia jedynie niesamowity, nieskazitelny, biały klucz. O tym kluczu nigdzie nie mówiono, ani nigdzie nie zapisano w żadnych księgach o magii. Wszystkie złe podejrzenia właśnie padają na Wodną Kobietę, a stan Layli pogarsza się z dnia na dzień.

  Czy istnieje jeszcze nadzieja dla jednej, małej Wróżki, która chce polecieć lecz nie ma właśnie skrzydeł?

  http://gruvia-melodia-strachu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 26. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie lubię spamić ale podobnie jak tego nienawidzę, tak samo ostatnimi czasy denerwuje mnie pisanie dla komputera.
  Let the beat drop? Cholera nie znałam tego, ale jak pasuje do Yaty!!!! I jaki bit świetny! Dzięki tobie poznałam świetną piosenkę!
  Dobra bo rozpisuje się bezsensu. Jeżeli oglądałaś Kuroko no Basket to zapraszam do mnie (bo mimo tego, że obiecałam sb, że nie będę pozostawiać nigdzie adresu, nie mogłam się powstrzymać. Jam wspominałam gdzieś wracam do blogosfery powoli haha. Myślę, że nawet jeżeli ci się nie spodoba to można zawsze pogadać poprzez czat haha :P ) Konkretnie jest to historia o mojej OC i Aomine
  http://blue-overdose.blogspot.com/
  Prowadzę jeszcze drugi blog o tematyce Bleach a dokładniej Violet Aporro Granz, czyli co zrobić, kiedy jest się nieudanym eksperymentem Espady, natomiast wszystko dookoła chce cię tylko zabić? Trochę parodii, trochę powagi:
  http://violent-orchid.blogspot.com/
  :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Zgłoszenie nowego rozdziału do Katalogu Euforia zawiera błąd.
  Pozdrawiam, Misia.

  OdpowiedzUsuń
 29. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie Tears dont fall :) http://tearsdontfallbyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszamy do Kocham Czytać Blogi! Jest to Katalog, szabloniarnia oraz zwiastunownia w jednym. : )


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na mojego, nowego bloga http://60dnidoroslosci.blogspot.com/p/prolog.html Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem w stylu Fantasy: http://icedaughter.blogspot.com/
  Pomysł na to opowiadanie zrodził się w mojej głowie ok 5 lat temu, dlatego też opowiadanie to ma dla mnie wartość sentymentalną :)
  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam Cię na moje opowiadanie Suffer :) https://www.wattpad.com/myworks/77889213-suffer

  OdpowiedzUsuń
 35. Dzień dobry!

  Mam zaszczyt zaprosić Cię, jako członka Helikonu, na specjalne Forum elizejskie - elizjum.forumpolish.com gdzie możesz dołączyć do społeczności i wziąć udział w rywalizacji.

  Życzę weny na 2017 rok.
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam, jeśli znasz kogoś prowadzącego bloga o tematyce Diabolik Lovers proszę o polecenie mu katalogu blogów DL lub jeśli chciałabyś poczytać jakieś opowiadania na ten temat-
  na pewno znajdziesz coś dla siebie https://katalogblogowdalovers.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Love sucks

Love sucks

play